Únor 2010

S-KORE: ''Odpadní tracky'' 2010

26. února 2010 v 21:54 | mentally disturbed |  S-kore - ostatní tracky

S-KORE: Unreleased tracks.


vydáno těsně po albu Dopisy z Waldheimu.

Vydáno také těsně po albu Dopisy z Waldheimu.


(v případěnefunkčního odkazu zde, s krásnou minutkou čekání)...Track Vítejte v mym životě je o malinko starší, vydaný až teď. Pokud vím, na albu se ani objevit neměl a o vydání se S-KORE rozhodl až teď. Jen instro mělo být použito na desce Dopisy z Waldheimu. 

Vydán v říjnu 2010.Případné nefunkční odkazy hlašte, prosím.

S-KORE - Unclassified

24. února 2010 v 4:52 | mentally disturbed |  S-kore - ostatní tracky

Tracky nezařazené do alb:*Tracky s hvězdičkou jsou na serveru uloz.to, pro stažení si odkaz rozklikni.U ostatních tracků ke stažení stačí kliknout pravým tl. myšia zvolit Uložit odkaz jako.Pro poslech na odkaz klikni levým..
Nealbových tracků je o mnoho víc. Tahle dema jsou volně ke stažení na netu. Ty ostatní jsou většinou stará, kolem roku 2005, nahraná, vydaná, poté stažená ze serverů. To znamená, že je mají jen dlouholetí fanoušci. Shánějí se špatně. Štěpán nemá sám radost z toho, že tato dema mezi fanoušky ještě kolují. Já osobně některé z nich mám, vlastně celkem dost. Znám i některé názvy těch, co mi chybí. Ty snad už nikde neseženu. Škoda. 

Nefunkční odkazy hlašte, prosím!

Lovestory EP 2007

24. února 2010 v 3:46 | mentally disturbed

První veřejný sólový projekt S-COREho spatřil světlo světa roku 2007 v červenci. V tu dobu Štěpána skoro nikdo neznal. Největší úspěch sklidil track Lovestory, do kterého se zamilovaly holky, třináctky, které také ovládly diskuzi na YouTube. I když podle mého skromného názoru se na albu najdou i lepší tracky, třeba Columbine je k zamyšlení.  Více o tomto albu text S-COREho zde.

Na albu jsou ještě samply (track Lovestory). O samplované hudbě S-CORE mluví o dva roky později jako o něčem, co hudbu posílá k zemi, snižuje její hodnotu. 

Asi bych vám doporučila spíše jeho pozdější tvorbu, je více promyšlenější a dospělejší. Tím vůbec nechci naznačit, že album je nekvalitní, dobré je. Ale nadají se srovnávat jeho začátky s tím, co vydává Štépán dnes.


Možná už zítra ráno 2009

24. února 2010 v 3:14 | mentally disturbed
V srpnu 2009 přichází Štěpán s dalším albem. Albem o třinácti trecích. O vše se S-CORE porstaral opět sám, tentokrát i o cover, myslím tedy:). Od předešlých alb se dost liší. Kvalitou, trochu názory. Láska, historie, problémy, hudba - Štěpánova oblíbená témata se prolínají s texty o jeho životě. Na tomto albu si každý najde něco. 

Zařadila bych ho mezi má nejposlouchanější alba, asi by nebylo na horším než prvním místě:) i po vydání Dopisů z Waldheimu, zatím posledního alba. Proto všem, kteří toto album neslyšeli, doporučuji download. Jako vždy zdarma. Ten, kdo váhá, má dole odkaz na Youtube, kde si je může poslechnout. 

S-KORE

24. února 2010 v 2:27 | mentally disturbed |  S-KORE

Diskografie:

Odkazy ven:

Zde  //rozhovory, texty,
profily nebo oficiální stránky

______________________________________________________

About:

S-CORE se narodil v Opavě roku 89. Dlouhý čas žil v Boskovicích, kde vychodil také gymnázium. Nyní žije a studuje vysokou školu v Brně. Štěpán se psaní textů věnuje přibližně už od roku 2004. Ovšem první treky, které nahrál, pamatují rok 2005. Texty jsou o realitě. O jeho osobním životě, lásce, problémach, politice.. Jeho tvorba by se dala charakterizovat jako čistý underground jdoucí jiným směrem. S-CORE až na výjimky nefeatuje a vše, včetně produkce, si dělá sám. Kromě spousty demotracků S-CORE vydal zatím 4 alba. Začáty tvorby najeznete pod jménem S-CORE, později vydané věci (poč. albem Dopisy z Waldheimu) jsou pod nickem S-KORE.

Pro více informací navštivte tohlenenihiphop.com. Aktualizace, novinky najdete na oficiální facebookové stránce. Popřípadě FANweb s-kore.webnode.sk.  -    Nejvíce se však dozvíte, když si poslechnete jeho tracky. :)
Musíme pokračovat 2008

24. února 2010 v 2:14 | mentally disturbed

Pár slov k albu:

Toto album je ke stažení zdarma. Jako důkaz, že kvalitní inteligentní hudba se dá dělat doma, bez drahého vybavení. To mi připomíná řadu pseudoraperů, co prachy maj, ale talent chybí. Ale zpět k albu. S-CORE se hudbě věnuje ve svém volném čase. Instra a texty jsou všechno jeho práce. Tedy až na track Dej to nahlas, které featuje Inphy. 

Myslím, že není třeba psát víc. Album je plné takových témat, že by se nad nimi by se měl káždy posluchač zamyslet sám. Jen se do těch textů zaposlouchej a popřemýšlej. Toto album si ráda poslechnu.

Album vydané 4. srpna 2008 Czechbeatz labelem. Více slova S-COREho. Nemůžu přece napsat víc než sám S-CORE :)) A nehodlám přepisovat, co napsal. Přečtěte si sami. Stahněte album a dejte se do poslechu :)


Dopisy z Waldheimu 2010

23. února 2010 v 19:03 | mentally disturbed
Album vydáno 31.ledna 2010, půlrok po albu Možná už zítra ráno, opět pod labelem Czechbeatz. I za tak krátkou dobu je Štěpán schopen napsat, nahrát a vydat tak kvalitní album. Tím, že se hudbě věnuje jako svému koníčku ve volném čase a při studiu vysoké školy, se kvalita jeho tvorby nesnižuje. Díky tomu má můj obdiv, stejně jako za to, že vše na albu je jeho práce (když nepočítám cover, o který se postaral František Milan Vrána). Všechna jeho tvorba je k dispozici ke stažení zdarma.

Kombinace akustické a elektronické kytary s klávesy se mi líbí. Myslím, že inteligentní člověk textům porozumí, jiní z textu neslyší nic, než jen sprostá slova. Ale ty texty nejsou tak povrchní. Je třeba se zamyslet.

U mě jsou Dopisy z Waldheimu albem, na které jsem se těšila a S-KORE mě jako vždy nezklamal. Porovnávat toto album s tím minulým není na místě. Alba se podstatně liší. Já často dávám přednost právé tomu předchozímu, Možná už zítra ráno, ale obě jsou velice kvalitní.

Těm, co už chtějí pyskovat, doporučuju si o Štěpánovi zjistit pár věcí, pak, věřím, že vám chuť přejde. Poslední dobou mi přijde, že spousta těch, co se vyjadřují v diskusích, vůbec nepochopili texty, nebo si je snad ani nepustili.


Ante portas

23. února 2010 v 12:24 | mentally disturbed |  Články
Budu se snažit se sebe dostat pár inteligentních a smysluplných vět na úvod.. Jak to jen nazvat..

Prolog?

Přiznávám, tento blog jsem si založila snad jen proto, abych si měla kde sťěžovat a vybíjet si svou špatnou náladu. Nikdy mě nenapadlo, že to dovedu znova. Ano, toto je můj druhý blog. Doufám, že bude o to lepší. Můj první blog jsem smazala už před delší dobou. Vzdala jsem se ho po tom, co jsem si začla uvědomovat, že není o ničem. Teď jsem tu s novým blogem. Ale s jiným úmyslem, chci, aby to tu o néčem bylo. 

Tohle je pro tu patnáctku asi to nejvhodnější místo, kde si může vylejt srdce naprosto anonymně do virtuálního světa. Tak je to asi nejlepší. Tady si vyleju zlost a já budu mít lepší pocit, že mě alespoň někdo potichu vyslechl. Ne, nebojte, snad to neskončí jen u těch depresivních článků. Koneckonců jsem vcelku veselý člověk (nebo jenom tak působím na okolí?)

Jestli se chystáte oddat se čtení mého blogu, měla bych vám zdůraznit, že mám ráda ironii, často přeháním, často články píšu v rozčílení. Proto po dočtení článků se Ti může zdát, že jsem snad misantropický člověk, kterému se nezavděčí nic, ale není to tak :))

Časem snad přibyde nějaký článek o mé osobě..


''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain