Ante portas

23. února 2010 v 12:24 | mentally disturbed |  Články
Budu se snažit se sebe dostat pár inteligentních a smysluplných vět na úvod.. Jak to jen nazvat..

Prolog?

Přiznávám, tento blog jsem si založila snad jen proto, abych si měla kde sťěžovat a vybíjet si svou špatnou náladu. Nikdy mě nenapadlo, že to dovedu znova. Ano, toto je můj druhý blog. Doufám, že bude o to lepší. Můj první blog jsem smazala už před delší dobou. Vzdala jsem se ho po tom, co jsem si začla uvědomovat, že není o ničem. Teď jsem tu s novým blogem. Ale s jiným úmyslem, chci, aby to tu o néčem bylo. 

Tohle je pro tu patnáctku asi to nejvhodnější místo, kde si může vylejt srdce naprosto anonymně do virtuálního světa. Tak je to asi nejlepší. Tady si vyleju zlost a já budu mít lepší pocit, že mě alespoň někdo potichu vyslechl. Ne, nebojte, snad to neskončí jen u těch depresivních článků. Koneckonců jsem vcelku veselý člověk (nebo jenom tak působím na okolí?)

Jestli se chystáte oddat se čtení mého blogu, měla bych vám zdůraznit, že mám ráda ironii, často přeháním, často články píšu v rozčílení. Proto po dočtení článků se Ti může zdát, že jsem snad misantropický člověk, kterému se nezavděčí nic, ale není to tak :))

Časem snad přibyde nějaký článek o mé osobě..


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain