Dopisy z Waldheimu 2010

23. února 2010 v 19:03 | mentally disturbed
Album vydáno 31.ledna 2010, půlrok po albu Možná už zítra ráno, opět pod labelem Czechbeatz. I za tak krátkou dobu je Štěpán schopen napsat, nahrát a vydat tak kvalitní album. Tím, že se hudbě věnuje jako svému koníčku ve volném čase a při studiu vysoké školy, se kvalita jeho tvorby nesnižuje. Díky tomu má můj obdiv, stejně jako za to, že vše na albu je jeho práce (když nepočítám cover, o který se postaral František Milan Vrána). Všechna jeho tvorba je k dispozici ke stažení zdarma.

Kombinace akustické a elektronické kytary s klávesy se mi líbí. Myslím, že inteligentní člověk textům porozumí, jiní z textu neslyší nic, než jen sprostá slova. Ale ty texty nejsou tak povrchní. Je třeba se zamyslet.

U mě jsou Dopisy z Waldheimu albem, na které jsem se těšila a S-KORE mě jako vždy nezklamal. Porovnávat toto album s tím minulým není na místě. Alba se podstatně liší. Já často dávám přednost právé tomu předchozímu, Možná už zítra ráno, ale obě jsou velice kvalitní.

Těm, co už chtějí pyskovat, doporučuju si o Štěpánovi zjistit pár věcí, pak, věřím, že vám chuť přejde. Poslední dobou mi přijde, že spousta těch, co se vyjadřují v diskusích, vůbec nepochopili texty, nebo si je snad ani nepustili.Playlist:

  1. Exodus
  2. Dal jsem Ti Všechno
  3. Inter arma silent musae
  4. Werther
  5. Protestsong
  6. Pohádková
  7. Na konci cesty
  8. Vstávej!

Stažením alba souhlasíte s těmito podmínkami:

podminky

Stahuj album:

CZECHBEATZ /free
záložní ULOŽ.TO /free

Náslechy:
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain