Březen 2010

Mentally disturbed

31. března 2010 v 22:12 | mentally disturbed |  About

Mentally disturbed.. Really?


Nemusíte znát mé jméno na to, aby jste si o mně udělali obrázek. Tenhle článek asi o mě neprozradí víc, než by o mně řeklo pár náhodně vybraných článků z tohoto blogu, ale představit se je podle mě slušnost.

Ročník 94. Odhodlaná překopat tenhle prohnilej svět a všem vám to natřít. Nemilostrdně potrestat všechny lidský svině, a pak.. Pak už jen žít, a určitě ne klidně.

Zdeněk Izer - Hokejista před 3. třetinou

29. března 2010 v 19:02 | mentally disturbed

Izer má všechny protihráče psychologicky přečtené:D

Škoda, že už nevystupuje v televizi s Telebazarem, Kinobazarem nebo Pípšoubazarem. Když projíždím TV programem, není skoro nic, co by mě zaujalo. Z televize zmizel i ten poslední humor. Na nějaké scénky se můžem kouknout na Silvestra, tak to je fakt supr :D Jinak v průběhu roku marně hledám důvod televizi zapínat. Seriály, seriály a zase seriály....nic zajímavého. Proto k televizi zesednu cca 2x týdně večer, plus občas zprávy. Televize mě přestává bavit, radši si stáhnu pořádnej film..Občas mám chuť televizi prohodit oknem. Možná se tak někdy stane, protože já nemusím rozdýchat 909. díl Ordinace v hlavním vysílacím čase.


Vyřvat se do virtuální reality...

18. března 2010 v 22:14 | mentally disturbed |  Články

i am just your next fucking nightmare | Jsem jen tvá další noční můra

Proč se schováváme pod přezdívky a falešné údaje?
O tomhle blogu nikdo z reálního světa neví, jsem za to ráda. Ne, nechci aby věděli o tom, že bloguju. Byla bych nerada, kdyby na něj někdo z mých přátel či známých narazil a odhalil mě. Pod neprůstřelným nickem a s blbou adresou. Na druhou stranu spousta údajů, co se dají poskládat dohromady. To by ale dokázal jen někdo, kdo mě zná opravdu dobře. Kdybych adresu blogu prozradila lidem z okolí, určitě nepsala bych to, co píšu. Už z představy, že by někdo z lidí, kteří mě znají, narazili na můj blog, mám strach. Pro komunikaci s přáteli používám jiné prostředky. To, co chci říct někomu, kdo přesně neví, kdo jsem, napíšu sem. Moje zhýralé bezhlavé myšlenky a občasní výlevy mých pocitů a smyslnedávajících slov spojených do vět si někdo najde. Jsem ráda za anonymitu, kterou mi blog poskytuje.
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain