Mentally disturbed

31. března 2010 v 22:12 | mentally disturbed |  About

Mentally disturbed.. Really?


Nemusíte znát mé jméno na to, aby jste si o mně udělali obrázek. Tenhle článek asi o mě neprozradí víc, než by o mně řeklo pár náhodně vybraných článků z tohoto blogu, ale představit se je podle mě slušnost.

Ročník 94. Odhodlaná překopat tenhle prohnilej svět a všem vám to natřít. Nemilostrdně potrestat všechny lidský svině, a pak.. Pak už jen žít, a určitě ne klidně.


Introvert s extrovertním vystupováním. Někdy působím až podezřele klidně, možná i flegmaticky. Nejsem flegmatik a necícím se jako flegamtik. Umím ovládat svý emoce a taky se často řídím tím, že je někdy lepší na výroky méně inteligentních jedinců nereagovat vůbec. Tak mě někdo má za tichou, no neberu jim to. Nejsem ale určitě zastáncem teorie, že je lepší sklopit hlavu a zmizet v davu.

Jsem jen člověk uvězněný ve světě hudby. Hudba je můj malý svět, ideální svět. Sluchátka si do uší prostě narvu vždycky. Když to vezmu opravdu stručně, protože jinak by to bylo skutečně na dlouho.. Jsem rocková až metalová duše, co vlastně vyrostla na časkym odlschool rapu. Celkem zvláštní, ale k těm starejm peckám se ještě ráda vracím. Do hudby si nenecham kecat a je mi jedno, že moje oblíbený songy byly v hitparádách třeba před dvaceti lety a nebo tam ani nikdy nebyly. Jsem dost vybíravá. Dneska spíš tíhnu k puknu, rocku a metalu. Miluju Nirvanu, SOAD, Vypsanou Fixu, a plno dalších takže o tom někdy sepíšu samostatnej článek.. >tady

Mám ráda sport a jako každej člověk svý kámoše. Ale jenom těch pár dobrejch přátel. Miluju lidi s dobrým humorem a miluji ironii. Bavím se s lidmi, kteří ji chápou, bavím se lidmi, kteří jí nerozumí. Marně se snažím vyhýbat lidem s nízkým IQ, ale jsou všude. Každodenní boj, co nejde vyhrát. Boj s lidskou hloupostí.

''Děsím se davu, je nejkrutější a nejhloupější ze všech přírodních živlů.''
(Karel Čapek)

I ve filmech jsem také, jako ve všem, vybíravá, asi jako v hudbě atp. Obdivuju lidi, kteří dokáží dokoukat do konce romantické komedie, filmy plné klišé. Novodobým rádobyvtipným komediím se radši vyhnu. Radši se kouknu na thriller, drama, či horor. Nezáleží na žánru, ale na kvalitě filmu. Než abych promarnila dvě hodiny sledováním nějaké hovadiny, už ze zvyku okouknu hodnocení filmu, co si hodlám pustit, na csfd.cz. Jsem taky fanouškem kvalitních krátkometrážních filmů a skečů. Nejsem zastáncem seriálů, ale výjimkou je Dr. House, kterého si ráda pustím. Menší dávka arogance, vtipu a ironie nikomu neuškodí, mě nikdy. U televize trávím minimum času. Nemít ji, nechyběla by mi. Je to ztráta času čuměním na pičoviny a to ještě s tučnou dávkou relklam, dík, nechci.

Myslím, že vám, jako lidem, co mě neznají, by tohle mělo stačit. Víc psát nebudu. Ani do budoucna neplánuji, že bych vám sem hodila nějaké moje fotky (Ne, že bych byla málo krásná, ale nemám důvod se vzdávat anonymity, protože právě touha po ní mě donutila si tento blog založit). Víc najdete v mých článcích....

S láskou k vám lidi, md.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karolína Karolína | 3. listopadu 2012 v 18:01 | Reagovat

Obdivuji tě! Jen škoda, že takovách lidí na světě nechodí víc... obzvláště chalanů.

2 Sammy Sammy | 12. června 2014 v 21:56 | Reagovat

Přijdeš mi jako inteligentní upřímný člověk, bez všech těch zbytečných keců kolem. I like your style.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain