Prej mi to tu hnije

20. června 2010 v 17:32 | mentally disturbed |  Články
Sama o tom vím. Opravdu se omlouvám těm, kteří jsou na tomto blogu denně a odchází se zklamáním, že zde nenašli žádný nový aktuální článek. Omlouvám se mým pravidelným čtenářům. Jistě, že slečna autorka ví, že takový člověk tu třeba není. Ale co. :) Bude.

Nebudu se vymlouvat na čas, když času je dost. Ve škole se skoro neučíme, tréninky mi skončily, ale nové články žádné? Fail! S blížícími se prázdninami na mě leze lenost, nedokážu se k něčemu dokopat. Myšlenek v mé hlavě je dost (až moc), ale nemám sílu je všechny sepsat a zveřejnit. Po napsání deseti řádek v editoru pro nový článek mi přejde chuť ho zveřejnit. Stránku zavírám, jdu si dát kafe, popřípadě ze zbylých sil se zmůžu otevřít ledničku (ty vole, teď jsem se popsala jako ten největší vyznavač gaučingu. Ale já opravdu ráda sportuju, teď jsem jen popsala tu chviličku, co mi zbyde k oddechu po náročném dni). Dobře polepším se. Ale nečekejte sedm článků týdně.


Tak aby tu nebylo tak sucho, postnu sem jedno video, krerý mě vždycky rozesměje. Rozhovor před hokejovým zápasem v podání Daniela Čecha. Jen omluvte kvalitu, amatérské záběry :)) Ale sozumět je v celku dobře.

Daniel Čech- Jágr


×mentally disturbed×
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hollow Hollow | Web | 8. července 2010 v 22:18 | Reagovat

Mám to stejný a jinak povedený video :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain