Unavena pokračovat dál

9. června 2010 v 19:27 | mentally disturbed |  Články
Do každého dalšího rána se probouzím s pocitem, že mě čeká jen další stejný den. Další včerejšek. Je to pořád dokola. Všechny dny mi připadají tak stejné, proto mi vše tak utíká. Nevnímám mezi nimi rozdíl. Nenávidím to slovo stereotyp! Ne, nemáím v úmyslu popisovat něčí nudný život, ale je mi kurevsky špatně z lidí kolem. 
girl

Zajímalo by mě, kde se ve mně bere tolik nenávisti. Nenávisti k lidem kolem. Jsem přímo alergická na některé jejich vlastnosti. Některé nikdy nepochopím, za některé bych zabíjela.

Jsi schopný udělat všechno pro svou slávu bez ohledu na ostatní, kterým svým chováním tak ubližuješ. Nestydíš se? Ne, vím, nejde ti o nic jiného než o ukojení svého ega. Tak si to přiznej. Tvůj nechutný egoismus, vypočítavost a arogance. Jak odporné! Pohrdám takovými lidmi, jako jseš ty. Už si nemám s vámi co říct, změnili jste se, všichni. Už nemám ani chuť se s vámi bavit. Nevyznám se ve vás, jste jen pokrytci. Nepoznávám vás, už to nejste vy, mí přátelé. Charakterizují vás vlastnosti, které nesnáším.

Pozorováním lidí pohybujících se ve mém okolí zjišťuji, jak se každý přetvařuje, jen aby dosáhl svého. Kdo mi odpustí to, že se s některými lidskými vlastnostmi nedokážu smířit. Pohrdám arogantními lidmi, sama jsem taková. Jen se přizůsobuji okolnímu světu. Bez takových vlastností bych nikam nedošla. Bohužel.

''You don´t know how sick you make me
You make me fuckin´ sick to my stomach
Every time I think of you, I puke!''
(Eminem)

Kurva, co je to za nadpis. Jak kdybych se chystala prohnat si kulku hlavou. 

×mentally disturbed×

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 10. června 2010 v 0:04 | Reagovat

S tím nic nenaděláš, na egoismu je založen lidský rod... proto i ten komunismus, když jsme opět u něho, je jen fikce, protože nebyl brán v potaz lidský naturel.

2 Zuzle Zuzle | 26. června 2010 v 17:46 | Reagovat

Poslední dobou se mi z některých lidí taky dělá zle. To jak se chovají, jak přemýšlí... to nepochopím nikdy. A ten jejich dementní humor už vůbec ne. Ale s tím člověk doopravdy nic nenadělá. Kdyby to šlo, tak by tento svět hned vypadal o trochu líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain