Červenec 2010

Sejdeme se v pekle!

16. července 2010 v 13:22 | mentally disturbed |  Články

To, že ráda kreslím, občas odnese něčí postava či obličej. Tentokrát to byl Kurt Cobain. Spáchala jsem to v noci ze včerejška na dnešek za svitu lampičky při poslechu písní Nirvany. A moc času jsem tomu nevěnovala. Jo často si takhle čmárám. Asi jste si všimli, že mi předlohou byla fotka, která se stala i součástí vzhledu tohoto blogu. Teď už jste si jistě všimli, že je vlastně úplně jiná a skoro se sobě nepodobají. Jisté úpravy jsou provedeny vědomě. Ale co..Mám komplex (:D), když se podívám na stránky typu Devianart.com a vidím výtvory autorů, které nejsoou k rozeznání od originální fotky. Tohle nikdy nedokážu. Proto kašlu na detaily a barvy. :)) Moje výtvory končí většinu u jednoduchých obrysů, jako je tento. Mimochodem, foceno mobilem, omlouvám se za kvalitu.


Nebudu se tady dále vykecávat o mým výtvoru. Když už ale jsem u Kurta, napadla mně jedna věc. A to že si seženu knihu Těžší než nebe a jedním dechem ji přečtu. Uvažovala jsem o tom už dávno, ale teď přejdu i k činu. Protože mě nebaví závidět těm, co ji četli. Ach, ta posedlost Nirvanou.

Nirvana - Pennyroyal Tea

rape me, my friend!
rape me!
rape, me, again!

S názorem většiny

2. července 2010 v 15:52 | mentally disturbed |  Články
V mém okolí se pohybují zvláštní lidé. Neumí si vybrat mezi nebízenými věcmi a bezmyšlenkovitě začínají uznávat to, co se líbí všem kolem. Nakonec se z těch věcí stává celosvětové šílenství...

Aneb o nezasloužené a přehnané slávě.
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain