S názorem většiny

2. července 2010 v 15:52 | mentally disturbed |  Články
V mém okolí se pohybují zvláštní lidé. Neumí si vybrat mezi nebízenými věcmi a bezmyšlenkovitě začínají uznávat to, co se líbí všem kolem. Nakonec se z těch věcí stává celosvětové šílenství...

Aneb o nezasloužené a přehnané slávě.


  • Eclipse, Eclipse, Eclipse...

Nic jinýho neslyšim! ... Do kin byl 30. června uveden třetí díl Twilight ságy s názvem Eclipse, česky Zatmění. O tom jistě každý ví. (Kdo tohle nepostřehl, prožil snad rok někde pod zemí) Kdyby ti lidé kolem mi necpali do hlavy, jak se nemůžou dočkat, takové události bych nevěnovala ani tu nejmenší pozornost. Koneckonců první díl ságy, film Stmívání, mě nijak nenadchl. Nikdy asi nepochopím, jak se z obyčejného až podprůměrného filmového snímku může stát takový hit. Stmívání jsem shlédla asi tak před rokem a neměla bych potřebu se k němu vracet. Popravdě, čekala jsem od pořád dokola omílaném filmu víc. Nechala bych ho plavat, ale co mi mozek nebere je, jak se vůbec mohl dostat do čela filmových žebříčků. Miluju ho, protože ho milují všichni kolem? Asi tak to bere většina těch fanoušků. Ani na druhém ani na třetím dílu ságy jsem v kině nebyla. Ale na premiéru jsem se těšila víc než průměrná fanynka. Těšila jsem se až utichne to šílenství, až nebudu muset poslouchat ty kecy o tom nejúÚúžasnějším filmíku všech dob, až se nebude mluvit jen o Edwardovi, Jacobovi, Belle..

Podal Robert Pattison takový herecký výkon, nebo se holky smíří s jeho tělem a tváří..?

Odkaz na jeden článek o Twilightu jako bonus.

  • Bieberhorečka!

Kluk, co má čerstvých šestnáct let, je na vrcholu, jeho písničky hraje MTV do zblbnutí. Holky po celém světě žerou ty prázdné fráze o lásce, o životě. Kolik toho asi ten kluk mohl zažít. Hm? Justin je idolem puberťaček i holek, kterým není ještě ani 12 let. Přitom co je na jeho zpěvu tak úžasného? (Na světě je spousta nadaných dětí. i nadanějších) Nebo je to snad v jeho vzhledu? Ne, to snad ne. Proti tomu klukovi skoro nemám (teda až na tohle:D), je dobře, že ho zpívání baví, ale taky mu to už stoupá do hlavy až moc. A stoprocentně si nezaslouží takový úspěch a publicitu.  Ale jak je vyzdvihován a žádán..to není přímá uměrnost :D

Píseň Baby má k dnešku na YouTube 224 959 296 zhlédnutí. Miliónové číslo?? Ach jo, kam to spěje. 

Na světě je tolik nepochopitelného
×mentally disturbed×
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hollow Hollow | Web | 8. července 2010 v 10:26 | Reagovat

Taky máš pěkný blog a naprosto s tebou souhlasím, i když Twilight Sagu mám ráda, ale né kvůli publicitě (mě se na tom líbí ta láska apod.) a Justina bych nejradši nakopla.

2 kezla90 kezla90 | E-mail | Web | 19. července 2010 v 10:48 | Reagovat

Naprostý souhlas. Tohle všechno jde kolem mě. Vlastně jsem na to už starý :-)

3 Lit Lit | Web | 27. července 2010 v 14:51 | Reagovat

Jaký mán na to názor? Twilight jsem v životě nečetla ani neviděla a vůbec mi to nevadí. A fenomény jménem Justin Bieber, Miley Cyrus neposlouchám, leč objektivně musím přiznat, že co se týče zpěvu, vůbec na to nejsou špatně (rozuměj, studovala jsem ho víc jak deset let.) To, co z nich udělalo na jedné stránce největší miláčky a na druhé straně naprosto nenáviděné hvězdičky je povrchní svět showbyznysu a vše, co se kolem něj točí, především komerčnost. Je to škoda, protože i talenty s velkým potenciálem (což oba dva zmiňovaní jsou, alespoň dle jejich hlasového fondu) promění v nastrčené loutky. Z čehož mi vyvstává otázka: proč odsuzovat dnešní zpěváky? Vždyť o to, jakou dnes mají pozici, se zasloužili všichni krom nich samotných.

4 Slečna Teniska Slečna Teniska | Web | 27. července 2010 v 20:45 | Reagovat

tak to máš tedy pravda, stmívání jsem viděla, ale zajímalo mne hlavně kvůli knížce a musím říct, že knížka je o proti tomu opravdu něco trošku jiného, film mě nezaujal, po chvíli jsem se i celkem nudila, ale dvojku jsem taky zkoukla, ta byla snad ještě horší, takže mě trojka ani tak neláká...a justin bieber, děs, takový obyčejný kluk a najednou je z něj mega hvězda, přitom zpívá o tom, o čem většina dnešních mladých pop zpěváků :(

5 mentally disturbed mentally disturbed | Web | 6. srpna 2010 v 12:00 | Reagovat

[3]:: Já si nemyslím, že by neměli talent. Jen mi to přijde, že to spousta fanoušků poslouchá a miluje jen proto, že to milují ti všichni kolem. Naštěstí se kolem mě moc takových lidí nepohybuje.

[4]:: Viděla jsem spoustu filmů, co mě nezaujala, popřípadě se mi nelíbila vůbec, ale se Stmívání (a dalšími díly ságy) se musím setkávat skoro denně.  Moje spolužačka snad denně okupuje všemožné stránky na internetu (jak oficiální tak fanouškovské na fb) a sleduje nové fotky a obdivuje ''hrdiny'' a rozplývá se nad nima. Tohle už mi přijde jako extrém (navíc když to tahá i do školy a má chuť si o Twilight povídat a je jí jedno s kým, třeba se mnou. A neni jediná).
Vrchol je když si do jména na facebooku dají Cullen...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain