Je to jen jako, ty pako!

28. srpna 2010 v 0:51 | mentally disturbed |  Střípky života
Těžko se nachází slova pro první větu, když můj mozek je schopen pracovat jen na 42%. Pomalu se ale začínám orientovat ve dnech a datech. Bylo už na čase. Studenti se stresují, že prázdniny končí. Většina dospělých pokračuje ve svém obvyklém týdenním stereotypu. A do měho života se opět vnese režim. 

Povinnosti, nápor na mou hlavu, nekonečné čekání na vysvobozující zvuk zvonku z chodby. Ale taky hloupí lidé, svině převlečené za přátelé a další osoby, kterým jsem se o prázdninách mohla úspěšně vyhybat. Tohle ale nebudou ty staré okoukané postavy. Letos začínáme s bojem proti novými protivnými lidmi. To, že moje třída bude složena především z holek, nezní moc jako důvod, proč se těšit. Pro mě děsivá představa. zbytečný hádky, pomluvy, drby, za tím hledej nějakou babu. Doufám, že to nebude takový, jak předpokládám. Opravdu se v klidu obejdu baz toho abych věděla, kdo koho zase lowíísQkuje. Hlavně abych našla někoho, kdo se se mnou tomu bude smát. Jak to bude s učením, je věc druhá. Toho papíru s tabulkou a zkratkami předmětů se nebojím, ten nevypadá tak strašně (kdyby mohli, narvali by ještě přes nějakej volnej čtvereček ještě další jazyk. Aby toho nebylo málo. Jo! a tři hodiny fyziky je taky víc jak dost myslim. Na základce mi stačily dvě - ale to se přežije) 

...45-10-45-20-45-10-45-10-45-10-45-...
Následovat bude samovolný proud myšlenek. Bez hlavy a paty.

Pevný disk se mi plní a plní. Už dávno jsem si chtěla v PC udělat pořádek. Chtěla, ale lenost vyhrála. Smazat všechen ten zbytečný software, odinstalovat to, co bylo překonánoo konkurencí, poté zapomenuto. Dobré by bylo něco hodit ''do zálohy'' na net. Mám na mysli fotky, do soukromých galerií (Pro případ až zrušim komplet počítač. Snad to nesvedu podruhé.) Poté smazat a uvolnit cenné místo. Po úklidu ''Céčka'' by měl následovat úklid stolu. Myslim, že schází místo pro učebnice, co vyfásnu, a pro sešity, co si snad někdy koupím. Ale hlavně chybí místo pro mě. A já se nehodlám uskromňovat! Plno lidí si teď (na facebooku) poslední dobou stěžuje, jak se nudí. Kdyby se někdo nudil, může mi uklidit skříň. Ta to taky potřebuje. No, mimochodem. Já nechápu jak se můžou nudit, když sedí za kompem. To jsou opravdu odkázaní jen na fb chat? Achjo. :D (To mě zabili Donieho, ale ještě jsem se nezačla nudit) Já jenom čekám, kdo mě z týhle doby vysvobodí. Narodit se o deset let dřív, žít. Žít v reálném světě. Tolik lidí žije z toho, co se dozví z tvého facebook profilu. 

U statistik Google Analytics začínám být mírně paranoidní. Na mapě vidím, kolik lidí z mého města navštěvuje můj blog a začínám být nervózní, že budu brzy odhalena. Zavádí to k myšlence, že si to tady čte i někdo, kdo mě zná osobně. Jen to ne. Když se nad tím zamyslím, líbí se mi, mít tyhle dva světy od sebe oddělené. A přesto nechápu, proč se toho tolik bát, vždyt to jsem pořád já. :)


Muse - Uno


mentaly disturbed.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 imagi imagi | Web | 28. srpna 2010 v 1:50 | Reagovat

Teda to je přímo hororová představa. Asi by mě zabilo zjistit, že někdo, kdo mě zná, čte to, co jsem dokázala zplodit a hodit na papír nebo na web. Až mi z toho naskočila husí kůže. (Měla bych jít zavřít okno.) Jo, spousta lidí se nudí a neví čím se zabavit. Další hororová představa.  Doufám, že mě nepotká ani jedna. Klepu na dřevo, i když to asi nepomůže. Zákon schválnosti stále funguje. To bych to dřevo musela roztřískat, což je velmi zajímavá představa. Jak by asi vypadala v realu? Bláznivý oči, pěna u pusy, vlasy rozházené na všechny strany, v ruce židli (popř. kus židle) a třískáme o zem. Hmm.  Asi si nechám zajít chuť. Co jsem to vlastně chtěla říct??? Těžko říct. Pokud jde o tu skříň klidně ti ji uklidím, ráda se hrabu v cizích věcech. To, co lidi schovávají ve skříních, jsou někdy úplné poklady.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain