Když mozek odmítá spolupracovat

3. srpna 2010 v 23:59 | mentally disturbed |  Střípky života
Dlouho jsem se neohlásila, ale ještě žiju. Flákám se. Ale určitě ne tak moc, jak si teď myslíš. Já se flákám aktivně. Je tu třetí srpen a já se můžu jenom divit jak rychle to uteklo. Polovina prázdnin pryč. A při mých srpnových plánech to vidím tak, že čas poběží ještě rychleji než doteď a do normálu se vrátí tak poslední týden prázdnin. Týden, kdy je čas na to se probudit a začít normálně fungovat. A pro lidi, kteří trpí jako já prokrastinací a řídí se heslem Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a máš dva dny volna, je tento týden velice náročný. Povinnosti a vše, co se mělo stihnout za tyto dva měsíce volna, je nutné vyřídit hned, což je někdy až vyčerpávající. To mě děsí. A když pomyslím na školu, děsí mě představa ranního vstávání do školy. Na ten protivný zvuk budíku, i přesto, že jsem ho dlouho neslyšela, jsem z hlavy ještě nedostala. Vstávání, to je na životě studenta snad to nejtěžší. Nebo aspoň pro mě. Jinak se vlastně do školy těšim. Těšim se až budu odpočítávat dny do dalších prázdnin.


Možná bych teď neměla přemýšlet o škole. Možná bych si měla spíš vyvětrat. Ano vyvětrat. Naprosto jsem si zamořila pokoj. Smrdí to tu sírou a kouřem. Zvláštní. Možná se práš proč. Ale já si jen hrála na svítící dýni. Ne, nehrabe mi, ale už došly sirky. Možná bych si měla jen ztlumit hudbu, protože se sousedům nemusí líbit. Ale možná bych neměla vůbec přemejšlet, protože mi to nejde a ještě ke všemu to bolí. A vy se budete muset spokojit s takovým podprůměrným článkem. Jako vždy. :) Ano můžou za to prázdniny, ne já.

Megadeth- Promises

Btw: Na mé blogové výlevy do konce prázdnin nečekejte. Jasně, něco přibyde. Něco málo. Ale v srpnu tady víc nebudu, než budu. Jsou prázdniny a mě chybí ty nálady na něco nadávat. Ten stav, kdy mám chuť něco sepsat. :)

×mentally disturbed×
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nihil-sub-sole-novi nihil-sub-sole-novi | Web | 4. srpna 2010 v 0:15 | Reagovat

máme radi aktívne flákanie. ja to vidím tak, že čo som mohla urobiť tieto prázdniny odkladám na neurčito /teda nikdy/ a budem mať pokoj celý život... snáď :D

2 kežla kežla | Web | 4. srpna 2010 v 8:30 | Reagovat

Co jsou to prázdniny? Co je to flákání? Ne, vážně. Užívejte si dokud jste mladí. Přeju vám to. Taky jsem si užíval, co to šlo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain