Září 2010

Zapoměň na všechno 2010 | S-KORE

30. září 2010 v 6:08 | mentally disturbed
S-KORE Zapomeň na všechno 2010
V úterý 28.9. S-KORE vydal v řadě své páté album Zapomeň na všechno. Toto album, jak říká sám Štěpán, má být jeho posledním větším projektem, dále bude vydávat jen samostatné tracky. Celé album se liší od ostatních a proto není na místě alba srovnávat. S-KORE s každým albem přijde s něčím novým. ''Nové EP je spíše downtempový experimentální projekt, který jsem si chtěl ještě zkusit. Nemůžu zůstat zaseklý na jednom místě, to by mě nebavilo. Napsal jsem desítky treků a myslím si, že už jsem řekl to, co jsem chtěl. Teď už jen tak dojíždím na neutrál.'' říká Štěpán v rozhovoru pro crackers.cz, který vyšel ještě před albem. Je na posluchačích, jak přijmou nádech diska na instrech. Štěpán si jede svůj vlastní styl a nikoho nenutí to poslouchat, takže je naprosto nesmyslné si stěžovat na jeho BZ profilu - například. Veškerá jeho hudba je zdarma ke stažení, volně šiřitelná pod podmínkou, že obsah složky nebude měněn. 

Obalu se ujmul František Milan Vrána, ostatně jako tomu bylo u alba minulého. Cover v původní velikosti např. zde

Před albem natočil S-KORE ve spolupráci s Forleaf o.s klip k tracku Dal jsem ti všechno, který určitě stojí za zhlédnutí.

Pro aktuální informace a novinky navštivte S-KOREho facebook profil, jež je uveden níže. Na tomto profilu Štěpán zveřejňuje nejnovější informace kolem tvorby a fanoušci tohoto profilu mají vše z první ruky. Nebo navštivte tohlenenihiphop.com.


Šípková růženka - S-KORE


Veronika K.

26. září 2010 v 19:12 | mentally disturbed |  Pseudoumění
Je teprve něco po půl šestý ráno a já už jsem vzhůru kvůli bolestem, co mě nenechají dýl spát. Venku je tma a v ulicích ještě klid. Jsou prázdniny, tak nemá nikdo důvod takhle brzy vstávat. Nikde nikdo, jen depresivní ticho všude kolem. To dotěrné ticho je tu se mnou každý den. Nakloněná nad mísou, zvracím. Pak si umeju ksicht a udělám kafe. Opakuje se to každý ráno. Můžu jen čekat, kdy tohle všechno skončí. Je to peklo, tenhle měsíc. Táhne se jakoby nikdy neměl skončit. Můj život je bez chuti a jsem v tom sama. Všichni kolem smějí, nebo alespoň mají někoho nebo něco, co je těší. Já ne. Drogy se staly součástí mého života. Teď jsem sice skoro měsíc čistá, ale můžu říct, že to nikdy nebylo horší. Je mi opravdu hrozně. Omámila jsem své smysly dávkou léků proti bolesti. Únavu topim v kafi a zabíjím ticho muzikou. A zítřek nás jiným ránem nepřekvapí.
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain