Zapoměň na všechno 2010 | S-KORE

30. září 2010 v 6:08 | mentally disturbed
S-KORE Zapomeň na všechno 2010
V úterý 28.9. S-KORE vydal v řadě své páté album Zapomeň na všechno. Toto album, jak říká sám Štěpán, má být jeho posledním větším projektem, dále bude vydávat jen samostatné tracky. Celé album se liší od ostatních a proto není na místě alba srovnávat. S-KORE s každým albem přijde s něčím novým. ''Nové EP je spíše downtempový experimentální projekt, který jsem si chtěl ještě zkusit. Nemůžu zůstat zaseklý na jednom místě, to by mě nebavilo. Napsal jsem desítky treků a myslím si, že už jsem řekl to, co jsem chtěl. Teď už jen tak dojíždím na neutrál.'' říká Štěpán v rozhovoru pro crackers.cz, který vyšel ještě před albem. Je na posluchačích, jak přijmou nádech diska na instrech. Štěpán si jede svůj vlastní styl a nikoho nenutí to poslouchat, takže je naprosto nesmyslné si stěžovat na jeho BZ profilu - například. Veškerá jeho hudba je zdarma ke stažení, volně šiřitelná pod podmínkou, že obsah složky nebude měněn. 

Obalu se ujmul František Milan Vrána, ostatně jako tomu bylo u alba minulého. Cover v původní velikosti např. zde

Před albem natočil S-KORE ve spolupráci s Forleaf o.s klip k tracku Dal jsem ti všechno, který určitě stojí za zhlédnutí.

Pro aktuální informace a novinky navštivte S-KOREho facebook profil, jež je uveden níže. Na tomto profilu Štěpán zveřejňuje nejnovější informace kolem tvorby a fanoušci tohoto profilu mají vše z první ruky. Nebo navštivte tohlenenihiphop.com.


Šípková růženka - S-KORE


Tracklist:

  1. Poslední koncert
  2. Zapomeň na všechno
  3. Paní doktorko
  4. Šípková růženka
  5. Byl jsem stejnej
  6. Rezignace
  7. Charlotte B.
  8. Další den v ráji

Náslechy:


Free download:

1. Základní edice:
složka v .rar (pro rozbalení použijte např. winrar), která obsahuje mp3 soubory
Uloz.to (42 MB)nebo další možné odkazy ke stažení naleznate na prfilu BZ)

2. Stříbrná edice:
Jak Štěpán slíbil, je tady možnost stažení stříbrné edice alba. Tracky ve vyšší kvalitě ve formátu ogg. a videoklip ''Dal jsem Ti všechno'' v HD kvalitě. 
Ulož.to (438MB)


Odkazy: 

Oficiální FB - pro aktuální informace, bonusy

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain