Neaktuality.

31. ledna 2011 v 22:45 | mentally disturbed |  Střípky života
Po dlouhém tlení, se blog málem začal rozkládat. Zdá se, že i můj blog pomalu umírá, nebo že jsem se na psaní a fylozofování už plně vykašlala. Jo vlastně by to vypadalo úplně stejně, ale já jsem tady ještě neskončila. Bez blogování vlastně nejde vydržet. A tak by mě zajímalo, jestli někoho baví číst něčí osobní výlevy a podobné žblebty.

To, že se na mě vykašle počítač v době Vánoc, jsem vážně nečekala. I přesto, že jsem neudělala nic, kvůli čemu by měl přestat fungovat, fungovat skutečně přestal. Jasně, že se zacykloval a odmítal jakkoli spolupracovat. Takže ani zkušený ajťák, jako já, byl naprosto bezmocný. :) a že jsem si měla zazálohovat plno souborů, mě napadlo hned po tom, co mi došlo, že je to už v prdeli. Po měsíci v opravně se vrátil úplně prázdný (jak překvapivé.) Když se rozbije PC mně, nepomůže nic, než přeinstalace disku. A když už se mi PC po dlouhém měsíci vrátil, čekala jsem, že bude aspoň fungovat, a ne že bude ještě problém se síťovou kartou. Na technické podpoře jsem se nedozvěděla víc, než jsem věděla já, a než se vše vyřešilo, byli k tomu potřeba ještě tři další lidi, co si taky nevěděli rady. Nakonec začal počítač šlapat, ale ani nevíme jak. Po tak dlouhé době bez internetu jsem ani nevěděla, kam se dřív kouknout. Jen jedno jsem věděla, že Internet Explorer je dobrý akorát tak ke stažení jiného prohlížeče. Za tu dobu jsem si uvědomila, jak jsem závislá na internetu. Nebudu si nic nalhávat. Sleduju plno webů a né jenom facebook, jak polovina lidí kolem mě.

Mít doma fungující počítač v prosinci, nebo aspoň krátce po Silvestru, nepřišli byste o sáhodlouhé články ještě plné emocí a čerstvých zážitků. Třeba o Silvestru bych napsala mnoho..

Teď jen, že jsme loňský rok neoriginálně zapili, jako každej jinej. Žádná kinderpárty.. Byla to spíš pánská jízda doplněná pár holkama. Z toho dne si pamatuju střípky, co bych radši ani neskládala dohromady. Začalo to klidně. Při poslechu BPM a taky HDP od Prago Union. Divila jsem se, že ještě někdo zná tyhle starý texty. Poznala jsem pár fajn lidí. A jak se ručička hodin blížila ke dvanáctce, já přestávala ten čas vnímat. Z repráků hrála už tvrdší hudba, ale co hrálo vám už přesně neřeknu. ''Punk's not dead!'' hlásal jeden, kterej, když jsem ho s nadějí poslala vybrat další song, tam pustil nějaký disko. V tu chvíli mi to bylo i jedno. Bavili jsme se dál a o dvanácté jsme vyrazili ven odpálit ohňostroj. Byla jsem dost v náladě. Všechny ty zajímavý věci se ale děly až po půlnoci. Postarat se o Šou, která všechny jistě bavila, a ráno zpytovat svědomí a vzpomínat. Totální selhání a nezvládnutí situace. Jo, i mně jse tohle stává, si musím připustit. Zalehla jsem v ranních hodinách. Probudil mě ostrý sluneční paprsek, co mi drze skrze okno svítil do tváře. V zadejchaný místnosti se probudíš s tim známym pocitem v břiše. Ze všech myšlenek mi v hlavě zbyla jen jediná: Kolik lidí ještě okouzlí můj dokonale přiopilý pohled? Snad se na mé velice inteligentní řeči u panáka moc mužů nesbalím :D A studená ranní sprcha nic nevrátí.. Dopoledne jsem se nechala odvézt domu a padla do postele. Asi bych usla i ve stoje. Prvního jsem byla naprosto nepoužitelná. Až další den mě J. vytáhla zase ven, musely jsme pokecat. Neviděly jsme se přece už dva dny..

Následovalo pár dní ve škole. Pak lyžák. Ten proběhl ceklem v poklidu, až na poslední den, kdy se musela naše třída, složená z většiny holek, pohádat. Říkala jsem to, že holky si svoje problémy neumí vyřešit jinak, než jekotem a přiblblými nemístnými urážkami. Pár těhle slov padlo i na mě. Prej jsem to rozpoutala. Jo, možná! Ale dopomohly tomu přehnaný reakce ostatních. Ale nejsem zastáncem těhlech dívčích válek o ničem, tak jsem řekla pár slov a v diskuzi jsem dál nepokračovala. Ať si třeba vyrvou vlasy! Jsem tak konfliktní, řeknu názor a vše je použito proti mně. Asi dvouhodinovým jekotem na cekou ubytovnu se samozřejmě nic nevyřešilo. Jen pár dní po příjezdu bylo ve škole dosti dusno a vražedné pohledy byly všude. Jasně, v řešení problémů jsou pořád chlapi lepší.

Vypsaná fiXa - Vypsanou fixou
md.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain