x.

30. července 2011 v 1:18 | mentally disturbed |  Střípky života
Hledala jsem sama sebe a nenašla nic, krom špetky citu a pokrytectví. Nacházím v sobě vlastnosti, co si nechci přiznat a tak ráda bych je změnila. Nepoznáváš se a lžeš si. To kvůli lepšímu pocitu. Nevěřím lidem, protože jsou stejně tak vychcaní jak já, a takovým lidem se věřit nedá. Jsem v pasti svých myšlenek, jejichž náplní pořád to stejné, to, co včera i pár dní před tím, je to pořád dokola. Jsem úplně prázdná. Žádný city, žádný emoce. Takhle chladná jsem už dlouho.


Čekám na určitý body na časový ose. Dny, kdy nemáš pocit, že si necháváš život jen tak protýkat mezi prsty, ty dny, jejichž obsah nesplyne s obsahem těch ostatní fádních tmavých dnů. Vzít a postavit si stan s N. někde v kempu u řeky, kde jsme byli loni a taky předloni. Opustit tohle šedivý zaprášený panelový sídliště. Užít si den, do stanu se vrátit někdy k ránu. Vypustit všechny destruktivní myšlenky a užít si to přinejmenším jako loni, což byla celkem prdel. N. je holka, ke který mám v poslední době asi nejblíž. Přestože jí neříkám všechno, myslim, že je to asi jedinej člověk o kterým se dá říct, že mě aspoň trochu zná. Občas má svoje chvilky, kdy mě sere, to jo, ale kdo ne. Jak se vrátím a vyhážu věci z báglu, balim se a jedu na fesťák. Nebudu snad litovat, že jsem překroutila plány ostatních, co chtěli jet jinam a nakonec se jede tam, kam mě to táhne víc. Celou dobu se skoro nic neděje a těď se rozhodovat, kam jet a co si nechat ujít. Zhodnotila jsem pozitiva a negativa a došla k tomu, že je tohle lepší volba. Nocleh je domluven někde u někoho, koho neznam, tak snad nebudu spát někde pod přehradou pod širákem. Je to jako by to udělali schválně, dvě akce, stejný termín, jiný místo a skupina, kterou jsme si oblíbili, jede tam, kam my ne, přestože tam, kde budeme my, vystupovala snad všechny předešlé ročníky téhle akce. Nechci se tu o tom rozepisovat, páč jak to dopadne netušim. Dvojtečkadé.

Můj mozek se nudí a tak přemejšlim nad všim, v poslední době je to k zešílení. Přidat smysl a významnost gestům, na která nebyl pokládán žádný důraz a bez povšimnutí se ztratili na časový linii. Vymyslet význam prázdným slovům, co význam nikdy neměla, ale domyslet si ho můžeš. To pro ten lepší pocit. Minulost je tak hloupá. A po bitvě je každý generál.

''A udělala bys něco jinak?'' - ''Teď už je to přece jedno. Ale jo, udělala.'' řekla jsem.

Na fb mě celkem pobavila anketa Vztah nebo úlet? No jistě, zamyslela jsem se stejně jako ti přátelé, kteří naklikali, že vztah. Všichni, jo. wtf. Po nedlouhém zamyšlení a po tom, co jsem si v hlavě promítla mé dávné i nedávné počínání v této oblasti, můžu říct, že s odstupem času se mým závěrem stává fakt, že všechny moje vztahy byly úlety. S trohou nadsázky tedy. A pak jsem tu myšlenku zahodila jako každou jinou…Všechno je tak bezvýznamný a nicotný.

Tak neberte ten svět tak vážně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain