Zatuchlá tmavá chodba s věčným zápachem sklepů.

28. září 2011 v 23:50 | mentally disturbed |  Pseudoumění


Když je dlouhá chvíle nebo mám chvilku času, jenom tak čmárám po papírech. Baví mě to.

A tak prázdných papírů ubývá a ubývá. Rozhodla jsem se sem hodit pár kousků, aby jsem vás o ta umělecká díla neošidila přece.

Tžeba až opadají stromy, sem zas něco přihodim, protože já s tim nepřestanu. Taky abyste věděli, že taky ještě žiju.

A ten, kdo bez gůglu uhádne z jakých písniček jsou tyhle texty, bude moci žít dál klidným (či méně klidným) životem, jako žil doposud. Takže tak.Často obšlehnu něco z knížek, nebo cokoli, co mě zaujme. Chtěla bych umět nakreslit všechno, co se mi líbí, ale na to nemám dost trpělivosti.


Do rukou se mi dostala knížka Memento od Johna. Už dřív jsem si ji chtěla přečíst, mám ráda příběhy o drogách. Určitě radši než nějaký zamilovaný klišé. Jak knihy, tak filmy. Filmy jako Trainspotting nebo Requiem za sen jsou hodně vysoko v pomyslném žebříčku mých oblíbených filmů. Sto dvacátá sedmá stránka, kdyby něco.


Není to tak dávno, co jsem měla půjčenou knížku Spánembohem, příběh Kurta Cobaina v obrazech. Je to rychlý prolet jeho životem, kdo příběh jeho a Nirvany zná, tento komiks mu nejspíš neprozradí nic nového, kdo nezná, měl by spíš sáhnout po nějaké životopisné knize. Obdivuji ilustrátora za jeho práci. Nebyla bych to já kdybych si to taky nezkusila..


Pár dalších nejdete v galerii. Kumu nestačilo. md.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain