Animální pudy jsou jistý

5. října 2011 v 23:35 | mentally disturbed |  Střípky života
Den se krátí a den ode dne je těžšší ráno otevřít oči. Budík u postele má svou vlastní rychlost a asi půlhodinový náskok na všechny hodiny tohodle časovýho pásma. Ale to je fuk. Hrnek nedopitýho ranního kafe zůstává opuštěně stát na stole. Já nejspíš utíkám za autobusem, jen pro těch pár minut, co ušetřím, než kdybych se vydala po svejch. Asi padesátiprocentní úspěšnost.

The Distillers - Drain The BloodJsem hroznej lůzr, přiznala jsem si, když jsem se probudila do pátečního rána. Světlo, do dopadalo na stěny místnosti, napovídalo, že něco není tak, jak by být mělo. Rozespalá zmatená hlava se snaží utříbit myšlenky. Co je kurva za den? Je teprve pátek, nebo už víkend a je tu sobota. Byl pátek něco kolem desátý.. Kdyby byla sobota, zaspala bych zápas a to by mě sralo víc než to, že jsem zaspala do školy zrovna, když byl průvod městem a neučili jsme se. Žádnej stres, to je hlavní. Ležim v posteli, nikam nechvátam, protože je to marný a neni co zachraňovat. Učiteli jsem slíbila prezentaci a ten den jsem mu ji měla dát. Vtipný, když byla ve škole asi potřeba, byla jsem v peřinách a zdál se mi nějakej divnej sen, co neměl k realitě daleko, a tím mě děsil. Prezentaci jsem poslala mailem s tím, že mi bylo ráno špatně, takže na sobotním plese, kde byla hlavně třeba, byla, a to je hlavní.

Páteční večer jsem strávila v čajce s A., Jsme tam poslední dobou častstěji a častěji. A tak jsme kecaly o našich životech i o životech těch kolem, o hudbě a tak. Mám ráda tu pohodu. Vypálili jsme dvě vodnice a když už jsme se chystali čajku opustit, ve dveřích se objevil Michal. Jediný, co jsme si řekli bylo trošku překvapené Ahoj, nic víc. Nic víc jsem nečekala. Zas se mě chytl ten divnej pocit, jak přemejšlíš, co se asi v tu chvíli honilo v hlavě jemu. Chvilku jsme se ještě zdržely., pak jsme zaplatili a vyrazily do nočního města.

Jináč zejtra. fiXa. Album. Jo přesně tak zejtra ráno v šest Vf pustí nový album mei lidi. Těšim se, i když nevím, co od toho čekat. Ale určitě to bude stát za to. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain