prázdný

29. prosince 2011 v 16:33 | mentally disturbed |  Střípky života
No nejenom, že jsem přechcala titulek článku, který nesmí být prázdný, ale taky vám povím, jak až neskutečně zhýralý život vedu. Taky možná proč si vedu tenhle bložínek. A vlastně jak si vedu já. Jak se ztrácim nejen ve svejch plánech do budoucna, nebo spíš, že skoro žádný nemam. Jak se začínam čím dál víc flegmaticky stavět k životu. O všem, přitom o ničem.

Byl by to zatraceně dlouhej článek. Počkejte, až jednou přijdu na to, jak se dají pocity vyjadřovat slovy. Beze ztrát.

Vždycky jsem na sebe nasraná, když ráno otevřu oči a zjistim, že už dávno neni ráno. Spát chodim, protože jde spát celý město, ne proto, že by se mi už chtělo. Potřebovala bych posunout ručičky světovýho času aspoň o čtyři hodiny zpátky, aby se mi chtělo jít spát v noci, ne až nad ránem, a aby mě nevraždil zvuk budíku, co ráno zvoní. Začala jsem víc pít černý kafe, což mi připomnělo debatu, že turka pijou lidi, co už okusili hořkost a trpkost života, a že nám zatim stačí rozpustný kafe s mlíkem. Nebo něco v tom smyslu.

Chtěla bych kolem sebe mít lidi, se kterýma si mam co říct. Ne nějaký stádo, ve kterým je budu hledat a tim strávim celej svuj život. Proto jsme si s Michalem celkem dobře pokecali, po dlouhý době někdo, s kym jsem si měla pořádně co říct. Taky mi nabídl, ať na Silvestra zajdu. Jo, asi se stavim. Určitě to nebude tak legendární jako loni, že se tomu musim tlemit ještě dneska, ale lepší než sedět doma při telce. Tam, kde jsem strávila poslední den loňskýho roku, se už ani ukazovat nechci. Stydim se sama za sebe. Fakt. Dokázala bych si před ostatníma obhájit to, co jsem udělala, ale nesměla bych se za to sama stydět. Nechce se mi tam, a i když mě N. přemlouvala hódně dlouho, názor jsem nezměnila. Michal má prej volnej byt a chce abych přišla, což zní dost prvoplánově. Ale ne, to nechci, v tom mam jasno. No nebudu nic dopředu vymejšlet, to je blbost. Byla bych radši, kdyby se tam objevilo víc lidí. Možná že jo, nevim.

Žít mezi lidma, co mě nějak zajmaj, jsou něčim zajímavý a maj svoje názory, kterých se drží, to bych třeba chtěla. Protže všichni jsou tak strašně cool a originální hlavně, přitom jsou všichni stejný a na něco si hrajou. Je to nuda. Všichni maj svůj styl a s gepardíma legínama jsou originální, fakt jo. Navíc se mi zdá, že jestli se tady něco nezmění a půjde to takhle dál, za pár let nepotkáte na ulici chlapa. Protože z kluků, co se chovaj jak fiflenky, nemůže chlap vyrůst nikdy. Je mi z toho blivno. Co je to za trend? Chlap má bejt chlap, můj názor. Ne si hrát na Kena. Jó, zajdem na nákupy, a pak se třeba zkalíme na diskárně a bude dobře, co. Dík, nechci.. o holkách ani nemluvim, jak se chovaj.
"i'm not like most girls." - most girls

Minulej tejden nám chcípla telka, což mě nijak nevzalo, na televizi koukat nepotřebuju. Až já budu velká, televizi si ani kupovat nebudu! :D Takovej je plán. Najdu si byt, je jedno kde, kluka s kytarou a smyslem pro humor, práci, co mě aspoň uživí a budu si dál jen tak proplouvat životem. Můj plán je nemít žádnej plán. Muj malinko flegmatickej postoj ke světu neni jenom tak, je to možná můj způsob jak se vypořátat se světem. Nebrat život tak vážně a uvědomit si, že všechny ty tvoje trapasy se už staly někomu jinýmu před tebou a že to vůbec neni důležitý. Neni důležitý, co si lidi myslí, stejnak se nikdy nezavděčíš všem, tak nemá cenu si na něco hrát. Nemá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blackness Blackness | Web | 1. ledna 2012 v 3:11 | Reagovat

Žít mezi lidma, co mě nějak zajmaj, jsou něčim zajímavý a maj svoje názory, kterých se drží, to bych třeba chtěla. Protže všichni jsou tak strašně cool a originální hlavně, přitom jsou všichni stejný a na něco si hrajou. << Jo tak to je přesný.

2 bludickka bludickka | Web | 29. února 2012 v 12:53 | Reagovat

Jojo..docela trefnej článek. Myslím, že se nezavděčíš skoro nikomu. Tu snahu jsem vzdala. Spíš jsem až moc sobecká. A taky nerada dělám co se ode mě očekává.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain