Bejt sám není nikdy špatný

29. srpna 2012 v 12:55 | mentally disturbed |  Střípky života
Jsem samotář toulající se životem, jako vandrák v zatraceně velkým městě. Nepřipadm si ztracená, přestože nemám tušení, kam jdu. Občas nevim, co chci, a tak udělam to, co se zrovna nabízí. Uhýbám pohledem, vyhýbám se odpovědím a debilně se u toho usmívám. Už nebojuju s lidma, teď bojuju už jenom sama se sebou, se svou neschopností. Neschopností pustit svoje pocity ven. Notak, je na čase se sebou něco udělat. Chronická existenční krize, vnitřní prázdnota, písek, prach, popel. Čekám jak se co vyvine a jak co dopadne. Doufám v přijatelný pokračování mý právě rozehraný hry, nebo aspoň v dobrej konec. Konce mi nevadí, když jsou dobrý. Bejt sám není nikdy špatný, řeknu vám jako člověk, co nikdy neměl dlouhodobej vztah.

U vchodu do oblasti deja vu na mě čeká odvážnej mladej muž s větou ''U tebe člověk nikdy neví...'' Vždycky když to slyšim, vzpomenu si na to, že jsem na tom už roky stejně. Nikdo u mě nikdy neví, na čem je. A proč? Všemu nechávam volnej průběh a chovám se víc instinktivně, než abych si věci rozmyslela a měla na každou otázku PROČ? aspoň jedno PROTOŽE. Berete život moc vážně, všichni.

Jsme mrtví, v průměru pohřběný..Nemáme rádi svět, ve kterým žijeme, lidi sedící bezdušše v městských kavárnách, ani sebe. Jsme mladí a neklidní. Jsme hloupí a nespokojení. Nevíme co s životem a tak prostě jenom žijeme, což si občas vezme svou daň. Nemáme žádnej plán, starší genereci se naše životy možná zdají prázdný a zničený. Možná máme utopický sny, ke kterým se snažíme přiblížit, ale vo čem jiným by ten náš krátkej život měl bejt?


Kill me if you dare.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bliss Bliss | Web | 29. srpna 2012 v 18:36 | Reagovat

Já si taky myslím, že nemít vztah není úplně od věci. Možná že se jenom bojím sama sebe ve vztahu nebo odevzdání svobody do rukou druhýho nebo určitý stagnace, kdybych vešla s někým do vztahu...ať je to jak chce, je mi takhle dobře. A až to budu cejtit jinak, tak se do něčeho pohrnu :)

2 mentallydisturbed mentallydisturbed | E-mail | Web | 1. září 2012 v 21:24 | Reagovat

Jsme na tom podobně. Žiju docela spontánně a tak si nedovedu představit ten stereotyp. Všechna moje láska vždycky postupem času nějak vyšuměla. A kámoši, co ve vztahu jsou, řeší pořád nějaký krize a problémy, co by řešit vůbec nemuseli. Jsem ráda za to, že jsem sama..Fakt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain