bezstarostně a neuspořádaně žijící člověk, co je sám sobě bohem

6. srpna 2012 v 23:21 | mentally disturbed |  Střípky života
V práci jsem minulej tejden skončila a rozjela prázdniny ve velkým stylu. Neodmítla jsem pozvání k M. na víno, který se přehouplo v přespání. Ráno otevřu oči, natočim si vodu z kohoutku, sednu vedle do křesla, protože mejdan v mym žaludku byl nejspíše taky skvělej. Přemejšlim nad tim, že to líbání bylo zbytečný, přemejšlim nad tim, jak to asi vidí on, protože mi přijde že ne kluci, ale já jsem ta, co za líbáním hned nevidí vztah. Ne, při třetí lahvi vína.


Jsem srab a nerada se pitvam v takových věcech. On asi taky a tak ráno se dělalo, jakože se nic nestalo. No takhle mi to asi vyhovuje, i když je to dost možná divný. Beru kolo a mizim ze sídliště. Zamířila jsem si to do trafiky, kde jsem koupila lupeny na Foo Fighters. Zase. Lístky na stání měníme za stání pod podiem, protože na sazkaticket se uvolnily lístky, o kterých psali, že jsou rozebraný. Nasrali mě, protože bych si je koupila rovnou. A nejsem jediná. Překupníci na tom už vydělali tisíce a fanoušci, co to od nich už koupili, maj právo bejt nasraní, když to sazka (nejspíš neúmyslně) podporuje. Já jenom doufám, že prodám to stání.

Zbytek mého ''prvního'' volnýho dne jsem strávila s B. a jejím bráchou. Je to zvláštní. S B. se známe tak dlouho a narozdíl od těch, se kterejma jsme si na kámošky na základce jenom hrály, o B. můžu říct, že ji mam fakt ráda. Protože je to kámoška, která za něco fakt stojí, i když mě (jeko každej jinej) občas sere. Jsme stejně blbý, divný, takže si nekonec rozumíme. Šli jsme na plovku. nevim, radši bych se plácla k tomu rybníku, co je docela čistej a je pár kiláčků za městem. S tím jsem ten den neuspěla, ale druhej den ráno jsme se sbalili a brácha H. nás tam hodil.
Jsem mistr v dělání, že se nic nestalo, utrvrdila jsem si další den, kdy jsem byla venku s M.. Večer jsem šla na beach. S klukama jsme si zahráli, pak jsem do sebe hodila pár panáků a O. mě doprovodil dom, protože jeho den ještě nekončil a měl stejnou cestu. Ptal se, co dělam zejtra, jenomže jsem momojiné i mistr útěků a tak jsem řekla, že už plán mám a přesto, že se chtěl připojit, nedala jsem mu šanci. Jsem prostě svině. Překvapil mě, když mi napsal, jestli s ním nechci jet na vodu s partou jeho kámošů. Jo, jedu, řekla jsem si. Ale nakonec jsem stejnak zjistila, že namám čas. Takže smůla a já na vodu jedu až na přelomu srpna a září. Zato už se ale těšim.

Včera jsme s B. šly koupit demižon a pak jsme to víno jako největší barbaři přelili do petflašek a potáhneme to na stanovací akci. Pět litrů tekutý pravdy. Protože jestli neni pravda ve víně, neni nikde. Šetří se s ní asi proto, aby zbyla. Uvidíme jak to nakonec se stanama dopadne. Dneska mě B. naštvala, protože nehodlá zůstat na našem stanování až do konce. Dobře, zůstanu s klukama sama. Je to ale škoda.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

all you need is

love
fuck

Komentáře

1 Bliss Bliss | Web | 11. srpna 2012 v 14:39 | Reagovat

Nejsi svině, to je normální chování, který dělám taky :)
Ty vado! Proč všichni jednou na Fůčka a já si né a né sehnat nějakej lístek?

2 mentallydisturbed mentallydisturbed | E-mail | Web | 11. srpna 2012 v 14:49 | Reagovat

Tak mě napadá, proč si tohle lidi dělaj. :D Jsme už zvyklí si lhát.
A ještě se dobrý lístky shnat dají. Když jsem se dozvěděla, že sem přijedou, měla jsem hned jasno.

3 Satine Satine | Web | 14. srpna 2012 v 22:53 | Reagovat

There are no reasons. A ty nohy trčící ze záchodu mi připomínají, že bych si měla zase pustit ten skvělej film. Jojo, ve víně je pravda, ale někdy je jí až přehnaně moc. A vlastně to ani nemusí být víno, ale jakejkoliv jinej chlast.

4 mentallydisturbed mentallydisturbed | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 16:31 | Reagovat

[3]:Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain