Září 2012

Pohádkovej princ nemá koně, teď jede na héru..

19. září 2012 v 23:49 | mentally disturbed |  Střípky života
Za pár posledních dnů jsem si dokázala proměnit blog v zeď nářků. Vypadá to, jako bych procházela nějakou existenční krizí, ze který nevim jak ven. Jako bych smysl života hledala v momentálním uspokojení a stále ho nenalézala. Jako bych nestíhala nasazené tempo svýho jinak klidnýho života. Není to tak docela pravda. Občas se ve mně perou nálady a chvílema mi přijde, že žiju jako kokot. A náladu psát blogísek mám většinou, když si chci postěžovat na život a vypsat se z pokleslých nálad.

Hlavně se z toho neposrat!

16. září 2012 v 22:49 | mentally disturbed |  Články
Kolikrát jste se sami za sebe tak styděli, že by jste nejradši zmizeli a začli to někde jinde s čistým štítem?

Kafe a 33 cigaret

5. září 2012 v 15:23 | mentally disturbed |  Střípky života
Já jsem ta s tou teorií života a receptem Jak na spokojený život. V každý svojí depce se musíš chvíli vylouhovat o něco déle něž se louhuje dobrej čaj. Nesmíš si v ní máchat hubu moc dlouho, znáš to. Hořkej čaj hutná jenom někomu. Jestli sis nevšiml, jak plyne čas, odplouvaji a vzdalujou se i tvoje problémy. Takže to, že si uděláš nový, neni vina nikoho jinýho, než tvoje. Přiznej si to a příště tu šanci nepropásni. Vyrovnej se s realitou a začni kurva žít, tak jak si chtěl. Na lidi ser, vždyť jim jde taky jenom o sebe. A i kdybys chtěl, nikdy se nezavděčíš všem, je to marný. A pro další radu si zase přijď ke mně, protože já žádný problémy nemám a budu ráda, když ti budu moct poradit a sledovat to, jak na moje cenný rady sereš a pokračuješ ve svým zhýralym stylu života a myslíš si, že to příště bude lepší.

V mojí hlavě

2. září 2012 v 10:54 | mentally disturbed |  Střípky života
Atmosféra našeho začouzenýho města je hned jiná, když mam v uších svojí oblíbenou muziku. Se sluchátky v uších dost často bez povšimnutí minu i lidi, co znám. Prostě jsem v jiným světě a vnímám jiný věci v jiným světle. Nejsem sjetá, jenom si uvědomuju, jakej má v mým životě význam má hudba. Je mi fajn, když se takhle ploužím městem, mam v hlavě hurikány myšlenek a přitom vypnuto.
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain