V druhý půlce žárovky

20. prosince 2012 v 23:53 | mentally disturbed |  Střípky života
Myšlenky se rozplývaj ve zvuku strun starý kytary. Poslední dobou - posledních pár měsíců - jsem nějak naměkko, vomámená každym dotekem, nebo co.

Kdo nehledá, najde. Za mým jednáním se často neskrývá nic víc, než jen honba za uspokojením mejch živočišných potřeb. Ale teď, teď je to přece jiný, uvědomila jsem si. Pár tejdnů mi to leželo v hlavě, to je taky dýl, než obvykle. Kurva, mam na jazyku tisíc vět, ale nikdy ti je nepovím. Když jsme spolu, už nemám to nutkání říct ti o mejch pocitech, říct ti o čem jsem přemejšlela. Bojim se odhalení, jsem stejnej srab jak loni. Od opravdovýho světa si udržuju odstup, protože je zrádnej. Dovolim ti všechno, ale asi ti nikdy neřeknu, co se mi honí hlavou.

''Gestikuluju a nadávám na tvoje city, máchám ploutvema do kruhu jako větrný mlýn, bryndáček mám poslintaný po marných pokusech se s tebou domluvit jazykem, na prsou mi schnou ty slintavé řeči.'' (Kurt Cobain)


Tyvole, dokázala bych napsat ještě nekolik řádek slintů o tom, jak je mi s tebou skvěle, ale nechci si připustit, že jsem se zabouchla. Ne, vždyť jsem se zamilovala jenom do pocitu uspokojení vlastního ega a vlastní touhy, tvýho těla a přesvědčivejch pohledů. To teď potřebuju. To teď mam, uvidíme, jak dlouho nás to bude bavit, než se ze všeho stane něco, co nás už nebude naplňovat.

Občas mi přijde, že mi chybí přirozená dávka naivity, a tak mě málokdy co překvapí. Když mi kámoška o Vánocích řekne, že v létě se svým klukem plánuje tohle a tohle, musim polknout větu: třeba už spolu nebudete, v létě, léto je daleko holka... Ne, že bych jim to nepřála, ale některý lidi, jako by si naplánovali budoucnost a s ničim jinym už nepočítali. Pak se divit, že to nevyšlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 n n | Web | 24. prosince 2012 v 15:53 | Reagovat

někdy je lepší žádná dávka naivity, než ta nepřirozená, kdy se člověk v naprosto obyčejnym životě honí po lovu draků, hledáním eLů z Death Note a už 7 let běhá každej den ve vosum ráno ke schránce, jestli mu nepřišel dopis z Bradavic...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain