Řekni barmanovi svuj příběh

26. února 2015 v 19:50 | mentally disturbed |  Střípky života
Sedni si, dej si pivo, vyprávěj barmanovi svůj příběh.


Kámoš po rozchodu, první, druhý, pátý pivo, zavřu a jdeme hledat nějakou jinou knajpu, kde to ještě nezabalili. Vidim světla v loftu, kde se přece nemá svítit, když tam nejsem já, ale i přes svoji střízlivost si nejsem jistá svým zrakem, a tak to nechám plavat. Pátej pokus a smíříme se i s podnikem, kde pivo nečepujou. Hodiny utíkaj. Neni noc, je ráno.

Další den za stejným barem nalejvam další lidi. Týpek, co je moc hodnej a uvědomělej na tenhle svět. Sejme mě lichotkou, a pak si jde pro prachy, aby zaplatil to, co vypil. Co vypil on a taky zhýralej tejpek, co si k němu přisedl a drobáky mu netačily.

Další den je ten, na kterej jsem čekala. Vidět Neodolatelnej pohled a prohodit pár vět je skoro stejnej pocit jako průměrnej sex. Nic mi nejde, a tak aspoň doufám, že se něco stane večer. Dam dvě pivka, cesta se před kolem klikatí, jedu na další škopky. Pak možná dojde i na nějakou do nebe zoufalostí volající zprávu. Chci Tě. Nebo ne. Je den zamilovanejch a na to právo nemáme. Je to tak správný. Večer strávim s pivem na bytě s kamarády, úplně zapomínam na svojí trýzeň, na to, jak si podkopávam nohy. Na to, že muj život je erotickej film, ve kterým se už dlouho nic nestalo.

V noci nespim. ale chrápu do oběda. Život je smyčka, tohle už tu bylo. Je toho moc a přitom se nic neděje. Deja vu. Sny mě ženou, svíraj a děsí. Jsou děsivější než samotnej život, to je dobrý, zatim.

Svý lásky potkávam, když svištim do školy nebo z ní. Neodolatelnej pohled mi zlepší celej den, když ho ráno zahlídnu na dvě vteřiny.

Počasí, co připomíná jaro, mi navozuje takovej pocit nostalgie. Vzpomínky na všechno, co se stalo za slunečnýho počasí, stejně tak, jako když podzim přechází v zimu...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

all you need is

love
fuck

Komentáře

1 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 26. února 2015 v 20:40 | Reagovat

Vykopej ty zrůdy!

2 stuprum stuprum | Web | 26. února 2015 v 20:46 | Reagovat

A zas je zakopej. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain