Kroky do úplnýho jinam

6. listopadu 2015 v 1:17 | mentally disturbed |  Střípky života
Hledáš se, nemůžeš se najít. To, co chceš, se ti nabízí v podobě, o kterou nestojíš. Dvě nabídky, který si nemůžeš dovolit.To se toho v tvým životě ještě moc nedělo, když sis řekla, že nepromarníš žádnou šanci, že pujdeš do všeho. Teď se toho děje moc a ty máš paradoxně tendence odmítnout všechno. Ale až po tom, co se do toho pustíš po hlavě, aby to nebylo tak lehký a nedalo se to jen tak pochopit. Pro tvý chování žádný racionální vysvětlení neni.

Ale přišel tejden, kdy se všechno muselo vyjasnit. Vyřešit to, co se děje, dělo před lety a taky to, co se teprv bude dít. V tomto pořadí. Středa, sobota, neděle. Domluvili jste se na mě určitě.

J.
Známe se moc dlouho na to, aby teď přicházel na mý slabiny a já na jeho. Dovolim mu víc, než jsem chtěla. Neodolatelnej pohled tohle stejnak všechno věděl už loni. Ne. Moc společnejch známejch, moc společnejch zájmů, a vlastně mě ani nepřitahuješ. Jen ses trefil do mý slabý chvilky. Dvakrát. Všechny by zajmalo, jak by tohle dopadlo. Jen já chci od toho utýct co nejdál. Ale přesto neutíkam nikam. Jen strnule stojím na místě a čekám, co se bude dít.Ten hrdinskej čin jsem udělala tím nejzbabělejším způsobem. Ale nemůžeš mít všechno. Ty ani já ne. Skončila jsem to. Ráno sem se cejtila, jak kdybych dostala kopačky já. Sama od sebe. Trochu jsem se dojala. Taký situace já neprožívam často. Já jsem pro vyšumění do ticha, to tolik nebolí. Vlastně bolí dýl, ale to se rozprostře. Večer už jsem ale dobrá.

P3.
Asi právě proto, že se známe moc krátce, přicházim na to, že některý vlastnosti těm, co mě dostali, chybět prostě nesmí. Přesto jsem tě chtěla, dřív než ty mě, teď si můžu hodit mincí, jestli to nechat rozjet, nebo jít dál uplně jinou cestou. Nechtěla jsem šlapat vedle, ale chvíli jsme se neviděli a já si uvědomila, že si to nezasloužíš. Přesto, že z toho nejsem úplně hotová, beru tě. Necham to plynout. Jsi daleko a tak se všechno trochu rozleží. Hustej dým schová všechny neostatky a pak minutu ticha umlčíme sexem. A je to zase dobrý. Když nemáš očekávání, přijde ti to dost dobrý, prostě lepší než si čekala. Ale přitom to bylo trochu trapný a nedokončený. Pusu a jdu, vleču se tmou a usmívam se. Přitom už jsem byla nepatrnej kousek od toho, všechno to skončit, když se to rozjíždělo. Ale všechno hrálo pro tebe.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

all you need is

love
fuck

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 6. listopadu 2015 v 14:14 | Reagovat

Jé, postelová romance, ve které city nehrají roli! Vidím prvně.

2 mentallydisturbed mentallydisturbed | E-mail | Web | 11. listopadu 2015 v 0:16 | Reagovat

Ale notak, nejsi tu poprvý...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
''Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene.'' Mark Twain